top of page

Tesisimiz

Neden Tulipa’yı Seçmelisiniz?

Tulipa Spa Health Club sağlıklı bir yaşama adım atmanızda önemli bir basamaktır. Sizlere bu yolcuğunuzda bizi seçtiğiniz zaman neler kazanabileceğinizi göstermek istiyoruz;

Tulipa’da spora başlamak çok kolay…

 • Kulübümüze üye olan herkes öncelikle vücut analizine girerek profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde programı hazırlanır. Her bireyin spora başlama prosüdürleri farklıdır. Kişiye özel programlar ile istediğiniz sonuçlara doğru adımlarla ilerlersiniz.

 • Kişiye özel eğitmen ve özel dersler
  Sonuçlarınıza daha hızlı ulaşmak için sertifikalı profesyonel eğitmenler tarafından kişiselleştirilmiş eğitim talep edebilirsiniz. Konusunda profesyonel olan eğitmenlerimiz sadece sizinle ilgilenerek daha etkin programlar hazırlayabilirler. Yine tenis, futbol, yüzme vb. bir çok branşta profesyonel eğitim alarak tesisimizde spor yapabilirsiniz.

 • Eksiksiz bir spor klübü
  Tulipa Spa & Health Club toplam 28.000 m2 alan üzerine kurulmuş, komplike bir spor tesisidir. Kapalı açık yüzme havuzları, hamam, spa merkezi, fitness salonu, boks ringi vb. gerek tüm spor aktivitelerini başka bir yere ihtiyaç duymadan tesisimizde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli ekipmanlar
  Fitness kulübümüzde kullanılan koşu bantları, yürüme ekipmanları son teknolojik ekipmanlar ile donatılmıştır. İnternet’e girme, müzik dinleme, televizyon izleme vb. işlemler aktivitelerin daha teşvik edici geçmesine olanak verir. Bunun yanı sıra doğru kas ve kemik gelişimini destekleyecek şekilde tasarlanmış, sertifikalı, dünyaca kabul görmüş teçhizatlar ile daha sağlıklı spor yapmanıza olanak verilir.

Tulipa Spa & Health Club
Tulipa Spa & Health Club

Sertifikalı eğitmenler

 • Eğitmenlerimizin hepsi konusunda uzman ve sertifikalıdır. Yağ yakma egzersizlerini yine bu konuda uzman bir personel tarafından hazırlanmış program ve gözetmenliği eşliğinde tamamlarsınız. Eğitmenlerimiz sayesinde istediğiniz sonuçlara daha doğru ve hızlı ulaşırsınız.

 • Hijyen
  Açık ve Kapalı havuzlarımız periyodik olarak analizlere tabi tutulur. Tüm analizler bağımız denetim firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Kulübümüzün tuvaletlerinden, soyunma odalarına kadar tüm bölgeleri titiz bir şekilde temizlenir.

 • Bayanlara özel aktive alanları
  Kulübümüzde bayan müşterilerimizin sadece bayanlar ile çalışmasına olanak veren Fitness salonu, Kapalı Yüzme Havuzu, Spa Merkezi, Hamam, Soyunma odası ayrı olarak yer almaktadır. Bu alanları sadece bayan müşterilerimiz kullanabilir.

 • Çocuklarınız için aktiviteler
  Tulipa Kid’s Club sayesinde çocuklarınız yüzme aktivitesi gerçekleştirebilirken, daha küçük ziyaretçilerimiz için kapalı Çocuk Oyun Grubu alanımız mevcuttur. Tulipa’da aktivitelerinizi ailecek gerçekleştirebilirsiniz.

 • Lokasyon
  Kulübümüze İkitelli lokasyonunda ki en büyük klüptür. Aracınızla yada toplu taşımayı kullanarak kolay bir şekilde kulübümüze gelebilirsiniz.

Üyelere Özel

Tulipa Club'da üyelerimiz için keyifli ve rahat bir atmosfer yaratmaya çalışıyoruz. Çok çeşitli fitness dersleri, beslenme planları ve kişiselleştirilmiş egzersizler sunuyoruz. Uzman eğitmenlerimiz, hedeflerinize ulaşmanıza ve kendinizi en iyi şekilde hissetmenize yardımcı olmak için buradalar.

Ayrıca üyelerimiz için çeşitli üyelik planlarımız ve özel indirimlerimiz de mevcuttur. Benzersiz hizmet kombinasyonumuzla, Tulipa Club'daki deneyiminizi mümkün olduğunca ödüllendirici hale getirmeye çalışıyoruz. Gelin ve sizin için neler yapabileceğimizi görün!

bottom of page