top of page

Tulipa Ailesine Hoş Geldiniz

Teknolojik altyapıya sahip makine parkuru ve sürekli yenilen hizmet kalitesi ile sizleri Tulipa'ya bekliyoruz.

Tulipa Spa & Health Club

Tulipa Spa Health Club 2005 yılından günümüze My World Europe ve DoubleTree by Hilton Istanbul Sirkeci Spa ve Fitness kulübü işletmeciliğinde sağlıklı ve kaliteli yaşam hedefi ile hizmet vermektedir. Alışılmış fitness anlayışının dışında teknolojik altyapıya sahip makine parkuru farkı ile üyelerinin tüm gelişimlerini kulüp dışında da takip ederek sürekli yenilenen hizmet kalitesi ile kişiye özel eğitim anlayışını bir üst seviyeye taşımaya devam ediyor.

Tulipa Spa Health Club, Tükiye’nin en iyi mimarilerinde yer alan ve otel konseptlerindeki konfor ve rahatlığı yansıtan kulüplerinde, deneyimli güler yüzlü ekibi eşliğinde insana saygı felsefesi ile tüm detayları özenle sunmaktadır. İstanbul Başakşehir’de toplam 28.000 m2 alanda yer alan Tulipa Spa Health Club, üyelerinin sağlıklı ve kaliteli yaşam için arzu ettikleri tüm konuları özenle değerlendirmektedir. Sevdikleriniz ile keyif içinde geçireceğiniz eğlenceli ortamlar, sürekli yenilenen sosyal aktiviteler, kişiye özel beslenme programları, güzellik ve sağlığınızı destekleyecek SPA ve kişisel bakım merkezinde çok daha özel olduğunuzu hissedeceksiniz.

Kesintisiz hizmet alabileceğiniz cardio, circuit ve advance makineleri, serbest ağırlık, kapalı devre egzersiz, tenis kortu, basketball ve voleybol sahasına ek olarak Türkiye’nin en donanımlı SPA merkezi, kapalı/açık ve çocuk yüzme havuzları, aerobic/yoga/step salonu, sertifikalı fitness eğitmenleri eşliğinde spinning aktiviteleri, futbol sahası, Türk hamamı, sauna, buhar ve masaj odaları,uzman eğitmenler eşliğinde spor yapma rahatlığı, çocuk bakım bölümü gibi bir çok aktivite tesisimiz tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Fitness, sağlık, eğlence, motivasyon, güzellik ve sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayabilmeniz için sizleri de Tulipa Spa Health Club’un ayrıcalıklar dünyasına bekliyoruz.

 

Misyon & Vizyon

 

Tulipa SPA & Health Club olarak Misyonumuz;

Spor, eğitim ve kültür sanat ile iç içe bir ortamda, bilimsel yöntemlerle eğitilmiş, çağdaş, üreten, sorgulayan ve potansiyelini ortaya çıkartan bireyler yetiştirmektir.

Tulipa SPA & Health Club olarak Vizyonumuz ;

Uygun tesis, teknolojik ekipman, sistem ve personele sahip olarak;

  • Faaliyet gösterilen tüm branşlarda sporcularımızın olimpik hedef doğrultusunda ulusal ve uluslararası alanda maksimum başarıyı ortaya koyabilecekleri,

  • Sporu yaşam biçimi haline getirmiş bireylerin sportif yaşam hedeflerine ulaşabilecekleri,

  • Tüm paydaşların aidiyet duygusu hissederek bir parçasını oluşturabilecekleri ortamları yaratmak ve sürdürülebilir bir spor klübü olmak.

Tulipa Spa & Health Club
bottom of page